Vytvořit webové stránky

Myšlenkou vytvoření vlastních webových stránek se zabývá velké množství firem i jednotlivců, kteří se chtějí na internetu úspěšně prezentovat. Jak vytvořit webové stránky, které budou úspěšné a návštěvníci i vyhledávače je zaručeně najdou? Jak vytvořit web, který bude graficky i obsahově zajímavý? Jak vytvořit webovou stránku, která ponese vždy aktuální informace?  Poradíme vám.
 

Webové stránky bez znalosti programování

Dříve bylo bez znalosti programování vytvoření vlastního webu nemožné. Doba, kdy bylo nutné webovou stránku upravovat programovací kódem, už je naštěstí dávno pryč. Postupným vylepšováním prvních redakčních systémů programátoři vyvinuli jednoduché nástroje, s kterými si může jednoduše a rychle vytvořit vlastní webové stránky prakticky každý, kdo má jen základní znalosti práce s počítačem.  

Automyčka Express

Vybíráme firmu pro tvorbu webu

Pokud si nejste jisti tím, jak vytvořit webové stránky vlastním silami, zadejte projet profesionální firmě, která úspěšně zrealizuje vytvoření webové stránky na míru přesně podle vašich představ. Troufáte-li si na vytvoření stránky vlastními silami, vyberte si některý ze systémů, které nabízejí firmy dlouhodobě se zabývající tvorbou webových stránek a eshopů. Mnohé zpřístupňují veřejností základní verze dokonce zdarma.

Nabízené systémy mají různé úrovně uživatelského rozhraní, odlišují se rozšiřujícími moduly a výběrem grafického designu. Možnosti jsou opravdu různorodé. Jak si vybrat ten správný? Zajímejte se o firmy, které mají několikaletou tradici, mají dostatečné množství spokojených zákazníků a svůj redakční systém neustále vylepšují a zdokonalují. Naslouchají klientům, sledují nejmodernější trendy a jimi vytvořené webové stránky se pohybují na předních místech internetových vyhledávačů.
 

Funkce reakčního systému

Pokud si můžete redakční systém pro vytvoření webové stránky zdarma vyzkoušet, určitě neváhejte. Můžete přečíst desítky úspěšných referencí, ale praktické otestování vkládání a úpravy webu nenahradí ani tisíc doporučení. Na co se při testování zaměřit? Jaké funkce by redakční systém pro vytvoření webové stránky měl mít?

 • Stránky vytváříte online pomocí internetového prohlížeče z vašeho počítače
 • Jednoduchá volba šablony rozložení prvků stránky a grafického designu webu
 • Dostatečný výběr webdesignu stránky s možností individuálních úprav
 • Editace příspěvků pomocí WYSIWYG editoru
 • Členění článků do kategorií a podkategorií
 • Vkládání obrázků do textů i formou samostatné fotogalerie
 • Vkládání videa
 • Mobilní verze stránek
 • Nástroje pro napojení stránky na sociální sítě
 • Rozšiřující moduly (ankety, diskuze pod články, štítky)
 • Průvodce redakčním systémem pro snadné nastavení webové stránky
 • Podrobná nápověda
   

Optimální řešení pro váš web

Stále váháte, jaký systém pro vytvoření webové stránky zvolit? Rádi vám poradíme a nabídneme optimální řešení pro váš web. Stačí vyplnit níže uvedený poptávkový formulář. Budeme vás obratem kontaktovat.
 

Nezávazná poptávka

captcha